Општинско такмичење - одбојка 2023.

Еколошка акција

Еколошка акција ученика од 1. до 4. разреда матичне школе у Стењевцу.
Излет - Ресавска пећина, 1.6.2023.

Ученици 2. и 4. разреда из истуреног одељења у Дворишту
Екскурзија 7. и 8. разред 2023.

Екскурзија 7. и 8. разреда 25. и 26. априла 2023. Манастир Крушедол, Сомбор, Суботица, Палић и зоолошки врт, ергела коња у Зобнатици.
ЕКСКУРЗИЈА, 1. - 4.разреда, 7.05.2023.

Екскурзија ученика од 1. до 4. разреда: црква Лазарица, Народни музеј у Крушевцу, манастир Љубостиња, Врњачка бања.
Willkommen такмичење 2023.

Тематски дан април 2023.

Тематски дан под називом "Дан планете земље"
ДАН ШКОЛЕ 7.04.2023.

Посета Црвеном крсту и интервју са фудбалским судијом

Ученици 4.разреда наше школе у истуреним одељењима у Језеру и Поповњаку су заједно са наставницом енглеског језика Мајом Медић 27.марта 2023. у оквиру eTwinning пројекта "Etwinningville" посетили Црвени крст. Ученици су присуствовали презентацији о организацији и активностима Црвеног крста и интервјуисали радника Црвеног крста Стевана Мишковића. Затим су на истој локацији интервјуисали и фудбалског судију Ненада Божића и детаљније се упознали са овим занимањем. Захваљујемо се Стевану Мишковићу и Ненаду Божићу на сарадњи и доприносу раду наше школе на пројекту.
Посета ватрогасном дому у Деспотовцу

Ученици 4.разреда у истуреним одељењима у Језеру и Поповњаку су у оквиру eTwinning пројекта "Etwinningville" који се реализује на часовима енглеског језика посетили Ватрогасни дом у Деспотовцу 17.03.2023. Дочекали су их веома љубазни ватрогасци спасиоци који су ученицима одржали предавање о свом занимању, како функционише ватрогасни дом и како се понашати у случају пожара. Спровели су их кроз цео ватрогасни дом уз адекватна објашњења. На огромно одушевљење ученика, дозволили су им и да пробају ватрогасне шлемове и да уђу у ватрогасна возила. Захваљујемо се ватрогасцима ватрогасног дома у Деспотовцу на дивној сарадњи.