Завршни испит

17. јун 2020. (СРЕДА) – СРПСКИ ЈЕЗИК
18. јун 2020. (ЧЕТВРТАК) – МАТЕМАТИКА
19. јун 2020. (ПЕТАК) – КОМБИНОВАНИ ТЕСТ

У сва три наведена дана (среда, четвртак и петак) завршни испит ће се одржавати према следећој сатници:

8,00 – долазак ученика испред школе
8,15 – прозивка ученика
8,30 – улазак ученика у учионице
9,00 – 11,00 – завршни испит

Пожељно је да ученици носе заштитне маске, али није обавезујуће. Такође, за време боравка у школи, ученици морају поштовани међусобно прописано растојање (2 метра).

- дозвољени прибор за ученике: ЗА СРПСКИ/МАТЕРЊИ ЈЕЗИК И КОМБИНОВАНИ ТЕСТ – графитна и плава хемијска оловка, гумица, ЗА МАТЕМАТИКУ – графитна оловка, плава хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар;
- сва три дана када ученик полаже завршни испит мора код себе имати оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом и уписаним идентификационим бројем ученика;
- у просторији у којој полаже испит ученик седи на месту са редним бројем које одговара редном броју на Јединственом списку ученика.